У Полтаві готуються відзначати День фізкультури і спорту

Із Днем фізкультури та спорту, який відзначатиметься 13 вересня, привітали своїх колег у Полтавському університеті економіки і торгівлі. І влаштували змагання – між гуртожитками та факультетами. Як усе було – дивіться далі. 

За святковим календарем День фізкультури та спорту відзначають 13 вересня. В університеті економіки і торгівлі кажуть: цього року свято для них особливе. Кафедра фізичного виховання відзначатиме своє 45-річчя.

/Оксана Марченко, зав.кафедрою фізвиховання ПУЕТ
Це є нагода подякувати нашим тренерам, нашим викладачам за їх значний вклад у розвиток культури та спорту нашого університету/

На рахунку кафедри фізичного виховання університету економіки і торгівлі – підготовка 45 майстрів спорту, 6 майстрів спорту міжнародного класу. Вихованці кафедри – серед чемпіонів Світу, Європи, Радянського Союзу. Є учасник Олімпійських ігор у Сеулі. Активні студенти кажуть: спорт навчанню не завадить. Навпаки – допомагає бути на висоті.

/Владислав Башмак, член збірної команди ПУЕТ із дзюдо
Навпаки, він допомагає мені розвиватися, брати участь у суспільному житті/

/Дарина Гончаренко, студентка 4 курсу ПУЕТ
Спорт – це насамперед здоров'я для мого організму. Я займаюсь спортом і добре себе почуваю, менше хворію/

Дарина займається хореографією з дитинства. Зараз вона виступає як учасниця колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім».
Свято почали із привітань – кращих викладачів, кращих команд університету. Свої подарунки отримали команди з міні-футболу, чоловіча та жіночі збірні закладу із баскетболу, із настільного тенісу. Були і гості: обласний спортивний центр «Воїн» демонстрував свої бойові навички, дівчата-гімнастки – пластику і грацію. Нарешті – змагання. Почали із перетягування канату. За три заходи визначилися із переможцями. Ними стали хлопці із гуртожитку №1. Їм та призерам вручили солодкі подарунки. Крім перетягування канату, були ще ігри у настільний теніс та міні-футбол, змагання із армреслінгу.

Стрічка новин