В Україні знизилися обсяги автовиробництва

В Україні суттєво знизилися обсяги автовиробництва. Про це повідомляє видання «Кореспондент». У липні вітчизняні підприємства виробили 555 автотранспортних засобів, що в 9 разів нижче від показників за аналогічний період 2013-го. Який стан справ у машинобудівній галузі на Полтавщині, дізнавалися наші кореспонденти.

Упродовж 7 місяців цього року обсяги промислового виробництва Полтавщини скоротилися на 8%. Це, зокрема, пов'язано з тим, що підприємства втратили один із найбільших ринків збуту, вони більше не постачають свою продукцію до Російської Федерації.

/Тетяна Храмова, нач.відділу аналізу пріоритетних галузей економіки Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Є галузі, які скоротили виробництво, це нафтопереробна галузь – на 12%, металургійна – на 28%, нафтогазовидобувна – на 5%. Найбільший спад у галузі машинобудування – на 50% скоротилися обсяги виробництва/

У скрутному становищі опинився Крюківський вагонобудівний завод, він зменшив випуск вантажних вагонів. А от завод «Полтавахіммаш» цього року взагалі практично не отримував замовлень. В області вирішують питання: Як допомогти підприємствам переорієнтуватися на інші ринки збуту?
Проте не все так погано, в області є галузі, які наростили обсяги виробництва, з-поміж них – хімічна, легка, харчова та гірничо-видобувна промисловості.

Стрічка новин