Комунальні об'єкти житлового фонду Полтавської області на більш ніж 80% готові до зими

Комунальні об'єкти житлового фонду Полтавської області на більш ніж 80% готові до зими. Йдеться про підприємства, що забезпечують жителів теплом та водою. Про хід підготовки до холодної пори року говорили в обласній раді під час засідання постійної профільної комісії.

У житлово-комунальному господарстві Полтавської області підготувались до осінньо-зимового періоду у середньому на 83 відсотки.

/Олександр Тонков, директор Департаменту житлово-комунального господарства Полтавської ОДА
Це стосується об'єктів тепло-, водопостачання, водовідведення житлового фонду/

Через залежність від російського газу та складну ситуацію в Україні полтавські комунальники вимушені були скоригувати свою роботу ще в літні місяці. Зокрема, зменшити постачання блакитного палива для забезпечення підігріву води та опалення приміщень – констатували керівники профільного департаменту обласної адміністрації під час засідання комісії житлово-комунального господарства.

/Олександр Тонков, директор Департаменту житлово-комунального господарства Полтавської ОДА
Я маю на увазі тільки по житловому фонду. Це на 30%. У фізичних величинах на 85,5 млн.грн. зменшено ліміт природного газу. За 2013 рік наші підприємства спожили в середньому 324 мільйона. То на цей рік нам дали на 8 місяців 199/

Довелося змінити роботу і підприємствам, і скоригувати режим витрачання самого природного газу, зазначають чиновники. Для економії комунальні організації намагаються використовувати ресурси, за які доведеться платити, у менших обсягах. Втім і це мало рятує ситуацію.

/Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської ОДА
Ми зменшили завдяки технічним заходам на 25% необхідність електроенергії. Але тариф підвищився на 57 чи 60%/

Минулого тижня представники громадської ради аналізували роботу обласного підприємства, що забезпечує полтавців водою. Зауваження та пропозиції передали в адміністрацію. Їх обіцяють опрацювати та внести до спеціальної програми, щоб реалізувати на практиці.

Стрічка новин