В обласній раді розглядали роботу регіонального фонду підтримки підприємництва

У вівторок в обласній раді відбулося засідання ще однієї комісії – з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій. Крім питань, що виносять на сесію, тут розглядали роботу регіонального фонду підтримки підприємництва. Цього року організація отримала 300 тисяч гривень для державної підтримки бізнес-ініціатив та проектів малого і середнього бізнесу. З пропозиціями до установи звернулись 11 підприємців.

/Олена Винокурова, директор Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва
На дуже велику суму, на півтора мільйона гривень фінансової підтримки. Але ж, з урахуванням можливостей бюджету, нам було виділено 300 тисяч гривень. На ці 300 тисяч гривень ми провели конкурс проектів, і за рішенням комісії інвестиційної ради було підтримано 5 проектів/

Серед них – створення олійниці, підприємства з виготовлення хлібо-булочних виробів, розвиток качкоферми. Ці проекти вже отримали кошти на загальну суму 500 тисяч гривень. 300 – виділених державою, решту – з накопичених у фонді підтримки. Проекти та ініціативи від підприємців продовжують розглядати й далі.

/Олена Винокурова, директор Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва
Зараз буде представлено проект, за яким ми не прийняли рішення. Тому що кошти дійсно великі з обласного бюджету передбачаються – 140 тисяч гривень. Це сучасний проект по створенню альтернативних методів очищення. Будь-чого: поверхонь, приміщень. Це стосується пробіотиків/

Полтавський регіональний фонд підтримки підприємництва створений рік тому обласною радою. Працює установа відповідно до державної програми підтримки бізнесу.

Стрічка новин