Упродовж тижня представники фонду «Полтавська родина» вручили землякам 40 бронежилетів

Голова фонду «Полтавська родина» Андрій Матковський вручив бронежилети полтавським зв'язківцям, які готуються до відправлення в зону бойових дій. Упродовж місяця вони проходили спеціальне навчання, отримані навички вже за кілька днів застосовуватимуть на практиці у «гарячих» точках країни.

Полтавець Юрій Півень – один із зв'язківців, які днями поїдуть у зону бойових дій. Сьогодні він отримав довгоочікуване спорядження, яке захищатиме його від ворожих куль.

/Юрій Півень, готується до відправлення в зону бойових дій
Морально почуваюсь нормально, бронежилет сидить, як влитий, питань не маю!/

Разом із Юрієм новенькі бронежилети підвищеного ступеню захисту отримали і його товариші-зв'язківці.

/Юрій Кривоніс, заступник начальника навчального центру військ зв'язку
До нас в частину прийшли люди, які раніше або в українських збойних силах, або в радянській армії, і здобули фах зв'язківця. Тут вони, щоб освіжити навички, пригадати свої уміння, знання. Навчалися вони місяць, зараз цей термін спливає, і 10-12 числа ми їх відправимо у військові частини ЗСУ/

Лише упродовж минулого тижня представники фонду Андрія Матковського вручили землякам, які відправляються в зону бойових дій, 40 бронежилетів.

/Андрій Матковський, голова Фонду «Полтавська родина»
Наші полтавські призовники – це наші діти, це чиїсь батьки і чоловіки. Завдання полтавської родини, усіх полтавців, – зробити так, щоб наші діти повернулись додому живими/

Щоб зібрати гроші на потреби армії, представники фонду «Полтавська родина» відкрили рахунок у банку, тож зробити свій внесок може кожен.(рахунок подамо у титрах). Завдяки тому, що залучили підприємців, проблем із фінансуванням нині немає. Якщо й бувають затримки, вони пов'язані із постачальниками амуніції. Нині головне завдання, яке поставила перед собою організація, – забезпечити призовників Полтави і району не лише бронежилетами та касками, а й теплими речами.

Стрічка новин