Гуманітарний набір отримали бійці батальйону «Полтавщина»

Автомобіль «Мерседес» С класу, завантажений консервами на 5 тисяч 748 гривень, а ще – цукром і крупами на приблизно таку ж суму, теж передали в зону АТО. Гуманітарний набір отримали бійці батальйону «Полтавщина» від свого новопризначеного командира Іллі Киви. Транспорт та продукти харчування не завадять бійцям, які вже 15 вересня відбудуть на Схід України до міста Моріуполя.

«Мерседес» С класу передав в зону АТО командир батальйону «Полтавщина» Ілля Кива. Своїм прикладом, говорить чоловік, він хотів показати всім українським бізнесменам, що у військовий час техніка більше потрібна бійцям в зоні проведення антитерористичної операції, ніж цивільним у мирних містах. Вартість дорогих автівок дорівнює ціні БТРу, а нерідко навіть перевищує її.

/Ілля Кива, командир батальйону «Полтавщина»
Мені машина, я думаю, менш потрібна, ніж їм, тому сьогодні я віддаю свою машину хлопцям, щоб вони плідно виконували поставлену їм задачу. Я думаю, що всі вони повернуться і ми зможемо і надалі виконувати свою роботу і виконувати ті задачі, які перед нами буде ставити керівництво/

Власний автомобіль Ілля Кива передав бійцям батальйону «Полтавщина». 60 з них 15 вересня відбудуть в зону АТО до міста Моріуполя. Подаровану машину завантажили продуктами харчування на суму понад 10 тисяч гривень. Закупили найнеобхідніше – тушонку, крупи та цукор.

Стрічка новин