У Полтаві до Дня міста хочуть відкрити новий спортивний об'єкт

До Дня міста у Полтаві планують відкрити новий об'єкт. Призначена споруда для занять спортом. Вартість будівництва – 2 мільйона гривень. Належить об'єкт приватній структурі, але, запевняють у міськвиконкомі, займатися у ньому три години на добу зможуть всі бажаючі.

2 майданчика та блок обслуговування – по проспекту Першотравневому, 24 б, що знаходиться за Національним технічним університетом, ведуться завершальні роботи з облаштування критих тенісних кортів.

/Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва Полтавського МВК
Два роки тому за адресою Першотравневий, 24 ми почали будівництво спортивних критих кортів. Майданчик обрано саме тут, бо поряд знаходяться відкриті корти на 4 майданчики/

До 23 вересня планують закінчити будівельні роботи та підключити даний об'єкт. А на День міста – традиційно представити полтавцям нову споруду на площі 400 квадратних метри.

/Василь Шишкін, генеральний директор Полтавського ДБК
36 на 36 – критий тенісний корт, металевий каркас, тентовий, утеплений. Та адміністративне приміщення/

Подібних тенісних кортів високого рівня у Полтаві немає, запевняє Василь Шишкін. Покриття на двох спортивних майданчиках – світового класу. Це класичний теніс: м'який та мінімально травматичний.

/Василь Шишкін, генеральний директор Полтавського ДБК
Інвентар буде закуплений з допомогою міськвиконкому та інвесторів. Це м'ячі, тенісні ракетки, обладнання, тенісні пушки та ще щось/

Вартість нового об'єкту оцінюють у 2 мільйона гривень. Належить він приватній структурі, але 3 години на добу на тенісних кортах займатимуться діти.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні за кошти міського бюджету збудувати такий тенісний корт – важко. Дякуючи фірмі, яка буде використовувати цей корт, вони нам нададуть декілька годин. Я дав доручення профільному заступнику, і ми введемо 2 ставки, і всі бажаючі діти, які хочуть займатись тенісом, будуть грати безкоштовно/

Стрічка новин