В Ленінському районі Полтави влаштували свято для сімей переселенців

На обліку служби у справах дітей Ленінського району – понад 80 неповнолітніх. Це сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Для них, а також малечі із родин переселенців, які приїхали до Полтави із Донецької і Луганської областей, у районі влаштували свято. Приурочили його до початку нового навчального року.

Олена Якутіна разом із чоловіком та 4-ма дітьми переїхали до Полтави із Донеччини. Нині троє синів і донечка Олени – учасники свята, яке у Ленінському районі влаштували для сиріт та дітей із соціально незахищених родин.

/Олена Якутіна, багатодітна мати
Ми виїхали з Горлівки місяці два тому, приїхали сюди, у нас тут ні друзів, ні знайомих. Просто ткнули пальцем у карту і приїхали. Вражені, наскільки тут люди чуйні і готові до пожертви/

На святі дітям запропонували зробити подарунок бійцям, які беруть участь у бойових діях на Сході держави, – створити малюнки. Ксенія, яка з батьками та братами приїхала до Полтави із Горлівки, вже знає, що зобразить для солдат.

/Ксенія, учасниця свята
Я б намалювала природу, а на природі сидить сім'я, на пікніку, вони сидять і їдять, розмовляють/

Свято для дітей раз у раз допомагають влаштовувати підприємці і звичайні полтавці, які приносять іграшки та одяг.

/Олександр Кісельов, депутат Ленінської районної ради
Хотів би подякувати людям, які в такий нелегкий час підтримують нас у нашій діяльності/

Допомогти тим, хто цього потребує, може кожен: теплі речі та іграшки можна приносити до Ленінського райвиконкому, їх передадуть дітям.

/Лідія Соловйова, представник служби у справах дітей Ленінського району
Дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у нас 84, це не рахуючи переселенців. Це тільки ті, які проживають із опікунами та піклувальниками у Ленінському районі/

Скільки саме родин переселенців, у районі не знають, адже їх кількість постійно зростає. Кожній із цих сімей обіцяють підтримку та допомогу.

Стрічка новин