ГО «Відродження Полтави» висунула Олександру Мамаю ультиматум

Ультиматум міськомі голові Олександру Мамаю сьогодні висунули активісти громадської організації «Відродження Полтави». До наступного четверга у мера є час, щоб написати заяву на звільнення за власним бажанням. Як діятиме «Відродження Полтави» у разі відмови мера виконати вимоги активістів, – дивіться далі.

Сьогодні біля міської ради збиралися активісти громадської організації «Відродження Полтави». Люди прийшли до мера Олександра Мамая з проханням – з'явитися на зустріч з громадою. Але на робочому місці, наголошує Сергій Чередніченко, ні міського голову, ні його першого заступника В'ячеслава Стеценка останнім часом не застати. Відтак звертаються до пана Мамая через наш телеканал.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
Олександр Федорович Мамай! У четвер на 15.00 ми сюди всі прийдемо, вся Полтава прийде до міськвиконкому. До четверга у вас є останній шанс написати заяву за власним бажанням. Звільнити місто від цього мамайського гніту. Ми Вам даємо останній шанс, Олександре Федоровичу/

Активісти пропонують меру зібрати депутатів міської ради на позачергову сесію і вже там зняти з себе повноваження міського голови. Якщо ж цього не станеться найближчими днями, то громада Полтави, вважає Сергій Чередніченко, має всі підстави, щоб достроково звільнити Олександра Мамая з посади.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
Спочатку запитали у полтавців, чи потрібен такий міський голова. Полтавці сказали, що однозначно «Ні». Ми зібрали 72 тисячі підписів про недовіру міському голові. Ми попередили його один раз, другй раз. Працівники УБОЗу привели його на суд. Суд прийняв законне рішення. І це крапка. Це точка неповоротності, коли міський голова повинен написати заяву за власним бажанням/

Щоб це зробити, нагадує очільник громадської організації «Відродження Полтави» Сергій Чередніченко, у нього є час до четверга 11 вересня. Студія «Місто» готова надати слово і міському голові. Як будуть розвиватися події далі, ми повідомимо вас у наступних випусках.

Стрічка новин