Рідні бійців, які відправляться в зону бойових дій, отримали бронежилети від фонду «Полтавська родина»

Представники фонду Андрій Матковського «Полтавська родина» забезпечують мешканців міста і району, які відбувають у зону бойових дій, бронежилетами та касками. Кулезахисне спорядження отримали рідні кількох бійців. На цьому робота не припиняється, триває збір коштів, а зробити благодійний внесок, як і раніше, може кожен.

Людмила Міщенко втратила спокій після того, як обидва сини відправились у зону бойових дій. Старший служить Вітчизні вже кілька місяців, молодший нині – на навчанні: засвоює ази бойової підготовки. Куди їде матері, не сказав, дізналася про все пізніше.

/Людмила Міщенко, мати
Каже: «Поїду спробую, у Житомирі там птахофабрика». А от старший вже 5 місяців там/

Мати трішки заспокоїлось після того, коли отримала захисне обмундирування для синів. Бронежилетами і термобілизною забезпечили представники фонду Андрія Матковського «Полтавська родина», які усіма можливими способами знаходять амуніцію, відшукують потрібних людей, тримають зв'язок із земляками, які ризикують життям у «гарячих» точках країни.

/Валерій Міщенко, батько
Хай хлопці мужаються! Я у В'єтнамі був (плаче), головне, щоб нікуди не висувались. Тепер у нас бронік є, вже якась надія/

Отримали бронежилети та термобілизну й інші рідні призовників полтавців.

/Марина Шипуша, кохана бійця, який готується до відправки на Схід
Ми взагалі хотіли зібрати гроші всією родиною і купити йому амуніцію, але на відео побачили, що вся Полтава, полтавці допомагають хлопцям, які відправляються. Ми не встигли знайти цю організацію, як вже подзвонили і запросили нас сюди/

Щоб забезпечити одного бійця найнеобхіднішим, знадобиться кілька тисяч гривень, лише каска коштує близько 4-х тисяч, бронежилети – дорожчі. Представники фонду Андрія Матковського поставили собі за мету забезпечити кожного полтавського призовника бронежилетом та каскою.

/Оксана Йосипенко, представник фонду А.Матковського «Полтавська родина»
Всією полтавською родиною, усією громадою об'єднуємось і закликаємо всіх вас підтримати цих батьків, не відноситись так, що якщо вашу родину це не стосується, то не стосується і вас/

Якість обмундирування, яке закуповують представники фонду, підтверджено відповідними сертифікатами. Це гарантія безпеки, а отже, врятовані життя. До збору коштів на потреби армії обіцяють залучати підприємців, без їхньої підтримки не обійтись, адже попереду – зима, і бійцям потрібні теплі речі.

Стрічка новин