Бюджетники планували відзначення осінніх свят

У Палаці дитячої та юнацької творчості сьогодні пройшла нарада працівників бюджетних сфер з представниками міської влади з приводу організації осінніх загальноміських заходів та відзначення професійних свят працівників освіти, культури та спорту. Подробиці – від наших кореспондентів.

Цього року осінні професійні свята у другу суботу вересня відкриває День фізичної культури і спорту. За ним у першу неділю жовтня святкуватимуть освітяни. А от День працівників культури цьогоріч перенесли з третьої неділі травня на 9 листопада. Представників цих трьох галузей зібрали у Палаці дитячої та юнацької творчості, аби обговорити деталі святкування.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови
Міський голова ініював зібрання цієї наради, для того, щоб обговорити ряд питань, як ми будемо відзначати ці свята, на якому рівні ми будемо їх відзначати, як ми будемо пошановувати тих людей, які навчають, виховують наших дітей, пропагують здоровий спосіб життя/

Поряд із традиційними концертам та урочистостями на кожного працівника галузі фізичного виховання і спорту, освіти та культури очікує премія. На це кошти з місцевого бюджету виділяти не будуть, використають спонсорську допомогу.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови
Приблизно у нас 16 тисяч таких працівників – працівників освіти, культури, галузі спорту і кожен із них на руки отримає грошову премію у розмірі 300 грн. Це на руки, але з усіма нарахуваннями та відрахуваннями, яка складає/

Причому, наголошує Світлана Порохня, за розпорядженням Олександра Мамая фінансове заохочення до професійних свят отримають не лише працівники полтавських комунальних закладів, а й тих, що знаходяться в обласному підпорядкуванні. Більше того, під час свят будуть вручені і сертифікати на отримання житла.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію