Понад 3 тисячі гривень зібрали в аграрній академії для військового шпиталю

Понад 3 тисячі гривень зібрали у Полтавській державній аграрній академії для військового шпиталю. Таким чином виш долучився до світового флеш-мобу «Ice Bucket Challenge». Більше про благодійність під крижаною водою – Альона В'язнікова.

Полтавська державна аграрна академія долучилася до світового флеш-мобу «Ice Bucket Challenge».

/ІНТЕРШУМ
ОБЛИВАЮТЬСЯ/

Облилися холодною водою на підтримку українських військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, понад півсотні студентів Аграрної академії.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА
Всі дуже переймаються проблемою в Україні, проблемою злагоди, тому наші студенти запропонували таку акцію, а точніше вона перейшла нам від наших друзів – ПУЕТу, які передали нам цю естафету. Її ми проводимо на допомогу бійцям, які зараз знаходяться в зоні АТО. Всі ми хочемо миру, хочемо навчатися, щоб молодь посміхалася/

В рамках благодійного марафону у Полтавській державній аграрній зібрали понад 3 тисячі гривень.

/Владислав Севрюков, студент ПДАА, учасник «Ice Bucket Challenge»
В останніх подіях, які у нас в країні відбуваються, сплотитися і показати хоч певними діями, якщо у нас зараз немає можливості воювати чи якось допомогати, хоч якось за допомогою цієї акції зібрати кошти тим людям, які зараз знаходяться там в небезпеці/

/Уляна Григоровська, студентка ПДАА, учасниця «Ice Bucket Challenge»
Ми їм допомагаємо збирати кошти на їхні потреби, ми їм кошти відправимо, а вони вже вирішать, на що вони їх витратять/

Куди саме передадуть зібрані гроші, в Аграрній академії ще не вирішили. Швидше за все, це буде полтавський військовий шпиталь. А от естафету аграрії передали Українській медичній стоматологічній академії, благодійним фондам Пінчука та Станіслава Вакарчука.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію