Полтавці, які проходять навчання на базі колишнього інституту зв'язку, готуються їхати у зону бойових дій на Схід

Полтавці, які нині проходять навчання на базі колишнього інституту зв'язку,  вже за кілька днів поїдуть у зону бойових дій на Схід України. Там вони підмінять своїх колег, які зараз забезпечують зв'язок у «гарячих» точках. З добровольцями та їхніми наставниками спілкувались наші кореспонденти.


/Марина Молька, журналіст
Ця бойова розвідувальна машина оснащена приладами радіозв'язку та засобами ведення вогню. Саме таку техніку нині використовують в зоні проведення бойових дій на Сході України/

Під час радіотренувань екіпаж радіостанції забезпечує зв'язок генеральному штабу в умовах, наближених до реальної бойової обстановки, підтримують з'язок зі своїми колегами, які служать у «гарячих» точках на Сході держави.

/В'ячеслав Єрмачков, викладач навчального центру зв'язку
Ми відпрацьовуємо радіозв'язок в комплексі у підрозділах, які забезпечують бойові дії. Це пересувна бронебаза, командно-штабні машини. Наші хлопці навчаються взаємодіяти з іншими підрозділами, які перебувають в зоні АТО/

Підготовка у навчальному центрі триває 45 днів, цей термін збігає, тож згодом підрозділи відправляться у Донецьку та Луганську області. Полтавці запевняють: зголосилися на це добровільно. Нині їхнє завдання - опанувати методи роботи в екстремальних умовах.

/Григорій Треба, готується до відправлення в зону бойових дій
Щодо ворога, який перешкоджає нам передавати сигнали, у нас теж є такі засоби, ворог не знає, що ми їх відправляємо/

/Сергій Яценко, готується до відправлення в зону бойових дій
У нас через 4 секунди станція переналаштовується на іншу частоту, тож ворогу буде важко/

Відпрацьовують у навчальному центрі і метод «радіомовчання», який передбачає застосування командно-кодової сигналізації. Більшість зв'язківців, які нині забезпечують зв'язок на Сході України, – випускники полтавського центру.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію