Полтавський університет економіки і торгівлі прийняв виклик від телеканалу «Місто»

Полтавський університет економіки і торгівлі прийняв виклик від телеканалу «Місто» та приєднався до світового марафону Ice Bucket Challenge. За умовами останнього, учасник, якому кинули виклик, приймає його, оплачує 10 доларів, виливає на себе відро крижаної води і передає естафету ще трьом людям. У разі відмови учасник оплачує 100 доларів. Світ спрямовує кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Українці адаптували акцію під ситуацію на Сході України і перераховують благодійні внески на допомогу бійцям АТО.

Студенти, викладачі та співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі облилися холодною водою на підтримку бійців АТО.

/ІНТЕРШУМ
Обливаються водою/

Таким чином Полтавський університет економіки і торгівлі долучився до світового флеш-мобу Ice Bucket Challenge.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Це – правда драйв! Це – правда круто, весело! І головне – це об'єднує! Це об'єднує нас між собою, нас із тими, хто потребує допомоги. Це об'єднує Україну! Слава Україні!/

В рамках флеш-мобу у Полтавському університеті економіки і торгівлі зібрали понад 5 тисяч гривень, медикаменти та одяг. Кошти будуть передані до Полтавського військового шпиталю.

/Євгеній Шестаков, голова Студентської ради ПУЕТ
Сьогодні будемо збирати гроші для солдатів та офіцерів, які беруть участь в АТО. Гроші будут передані у військовий шпиталь. По-правилам повинні визначений внесок вносити, але ті, хто не бере участь, вони теж дають гроші/

ПУЕТ передав естафету трьом полтавським вишам – Юридичному інституту, Педуніверситету та Аграрній академії. Долучитися до флеш-мобу останні повинні впродовж наступних 24 годин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію