Громадські активісти домовилися про спільну зустріч перевізників, влади та полтавців

Через два місяці пікетів та мітингів активістам громадської організації «Відродження Полтави» вдалося зустрітися із представником міської влади. На робочому місці полтавці застали лише заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Кропивку. Півторагодинна розмова за круглим столом дала свої результати.

За тиждень у міськвиконкомі має відбутись зустріч перевізників, влади та полтавців. Йтиметься про погане обслуговування, недотримання графіків і відмову приватних перевізників возити пільговиків. Ця проблема давно потребує вирішення. Два місяці активісти «Відродження Полтави» писали листи, проводили пікети та мітинги. З восьмої ранку у середу активісти громадського об'єднання «Відродження Полтави» знову прийшли до міської ради. Але ні мера, ні його першого заступника на робочих місцях вкотре не знайшли. На розмову до полтавців вийшов заступник з питань діяльності виконавчих органів Юрій Кропивка.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
Або ви працюєте, або ви пишете заяви і йдете додому. А ми знайдемо людей, які нормально налагодять систему транспорту в місті. Знайдемо людей, які налагодять розмову з кондукторами. Ви їздите в транспорті? Ви бачили, в якому стані вони спілкуються з людьми, як поводять себе водії?/

Як запевнив чиновник, міська влада про проблеми знає. Втім, вирішити їх заважає складна ситуація в країні і недосконале законодавство. Представники «Відродження Полтави» вкотре наголосили: громадські слухання та конкурси перевізників чиновники прагнуть проводити без схвалення громади.

/Юрій Кропивка, заст.міського голови з питань діяльності виконавчих органів
Дійсно, громадські організації не запрошуємо. Дайте нам перелік тих організацій, які бажають бути на зустрічах з перевізниками. Я особисто буду телефонувати кожному і запрошувати. Так, я визнаю, що є проблеми. Перевізників ми збираєм. Так, це - людський фактор/

Більше години напруженого спілкування - і представники міської влади та разом із активістами громадської організації «Відродження Полтави» розробили план дій.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
Ми домовилися, що нарешті відбудеться зустріч між перевізниками і громадянами. Ми добилися, що Юрій Іванович наші зауваження і листи, де ми чітко вказали порушення в транспортній системі, прийме законне рішення. Юрій Іванович пообіцяв, що вже сьогодні він направить лист перевізникам про те, що порушувати графік руху ніхто не буде/

За результатами переговорів, транспортникам дається один тиждень для усунення найбільш значущих проблем. Активісти «Відродження Полтави» мають надію, що міський голова таки знайде час для спілкування із ними. У гіршому випадку полтавці готові й до рішучих дій з пікетуванням міськради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію