В області оцінювали готовність до осінньо-зимового сезону

Чи готова Полтавська область до осінньо-зимового періоду, аналізували сьогодні в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Тут відбулося планове засіданння регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні у Полтаві відбулося регіональне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема на ньому йшлося про готовність Полтавської області до осінньо-зимового періоду. Засідання проводилося під головуванням Віктора Стеблянка. Обговорювалися готовність за призначенням спеціалізованих служб цивільного захисту області в осінньо-зимовий період при можливому погіршенні погодних умов, стан протипожежного захисту об'єктів з масовим перебуванням людей, стан промислової безпеки об'єктів, на яких зберігається зерно та продукти сільськогосподарського виробництва.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань НС Полтавської ОДА
У будь-якій родині, якщо запитати у батька чи у матері «на все вистачає?», звичайно, що в родині на все ніколи не вистачає. Але на найнеобхідніше у нас на сьогоднішній день в області достатньо. Тобто, ми готові виконувати ті функції, які покладено на облдержадміністрацію у зимовий період/

Йшлося і про завершення купального сезону. В області зареєстровано на сьогодні 253 місця відпочинку. Але не всі райони провели обстеження і паспортизацію цих місць. Лохвицький, Лубенський, Оржицький, Семенівський та Хорольський райони отримали окреме завдання.

/Віктор Лелюк, начальник Полтавського обласного КП «Рятувально-водолазна служба»
У зв'язку з вищевикладеним прошу комісію надати доручення цим районам провести паспортизацію та почати підготовку до купального сезону 2015 року/

Якщо у 2012 році під час купального сезону загинула 51 людина, то у 2014 – 31. Така позитивна тенденція була досягнена завідяки обліку, паспортизації місць відпочинку та пропаганді серед населення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію