Колектив Полтавської телевізійної Студії «Місто» прийняв виклик

Колектив Полтавської телевізійної Студії «Місто» прийняв виклик, таким чином долучившись до світового флешмобу «Айс Бакет Челендж». Як телевізійники обливалися крижаною водою через благородну мету та кому передали естафету – дивіться далі.

Світовий флеш-моб докотився і до Полтави. ICE BUCKET CHALLENGE - масове обливання крижаною водою в благодійних цілях. Учасник, якому кинули виклик, приймає його, оплачує 10 доларів, виливає на себе відро холодної води і передає естафету ще трьом людям. У разі відмови приймати оздоровчі ванни людина оплачує 100 доларів. Світ спрямовує свої кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Українці адаптували акцію під ситуацію на Сході України і перераховують благодійні внески на допомогу бійцям АТО.
Студія «Місто» отримала виклик від Романа Іщенка 2 вересня.

/Відео з Романом Іщенком/

Сьогодні ми готові кинути виклик новим учасникам - телерадіокомпанії «Лтава», каналу «ІРТ-Полтава» та ректору Полтавського університету економіки і торгівлі Олексію Нестулі.

/Відео нашого обливання/

Шановні учасники флеш-мобу! У Вас залишилося 24 години, щоб облитися крижаною водою і заплатити 10 доларів, або відмовитися – і заплатити 100 доларів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію