Полтавська делегація повернулася із фінального етапу Всеукраїнської Студреспубліки

Полтавська делегація повернулася із фінального етапу Всеукраїнської Студреспубліки. Цього року організатори перенесли місце його проведення з Криму на Чорноморське узбережжя у Миколаївській області. Утім основна мета молодіжного зібрання залишилася незмінною: сотні студентів з усієї країни протягом кількох днів ділилися власними ідеями з приводу майбутнього України.

Близько 800 учасників з різних куточків України з’їхалися на фінальну Студреспубліку. Від Полтави до Миколаївської області вирушило 42 учасника. До цього вони проявляли свої організаційні та творчі здібності на регіональному етапі, який проходив наприкінці червня.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА
Щорічно збільшується кількість молодих людей, які долучаються до участі в Студреспубліці. Це означає, що Студреспубліка є актуальною, є цікавою, і здобутки, які молоді люди отримують протягом Студентської республіки, можуть використовувати як у власному житті, так і нам, щоб втілити їх у життя/

Фінальний етап Студреспубліки частково змінив свій формат. Новий принцип – більше змісту, менше розваг – дозволив її учасникам активніше попрацювати в рамках оргдіяльнісної гри. Останню присвятили молодіжному погляду на геополітичний вибір України.

/Юлія Бобир, регіональний координатор «Студреспубліки»
Розважальні, здавалося б на перший погляд, заходи допомагають кожному знайти себе, кожному свій талант у життя впровадити і кожному знайти ту мотивацію, заради чого він може розвиватися у своєму регіоні і знайти побратимів на всеукраїнському рівні/

За результатами гри студреспубліканці окреслили зміни, які мають відбутися в нашій країні задля відновлення миру та процвітання.

/Олена Курішко, депутат студентського парламенту України 2014-2015
Якою ми можливо побачимо Україну в найближчий час - це Балтійсько-чорноморський союз. Він собою передбачає та ініціювання союзу, який включав би в себе країни Прибалтики, Білорусію, Грузію і, можливо, Туреччину. Метою цього союзу буде зайняти оборонну позицію України не лише у військовій, а й в торгівельній сфері, щоб послабити вплив Російської Федерації/

Серед пропозицій учасників Студреспубліки - позиція активного нейтралітету України, яка передбачала б принципове невходження у військово-політичні блоки та розбудову власної сильної армії, стратегічне партнерство з США та КНР, програму відновлення Сходу через будівництво «міст майбутнього». Полтавська делегація активно брала участь у всіх випробуваннях, пропонованих організаторами республіки. Привезла звідти чимало нагород та титулів. А Олена Курішко навіть стала депутатом Студпарламенту України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію