Через зростання цін на будівельні матеріали автостанція біля Південного вокзалу запрацює пізніше.

Щоб розвантажити єдину на той час автостанцію на вулиці Шевченка, яка щодня приймала більше 750 автобусів, у Полтаві спорудили ще одну – на Зіньківській. Звідси відправляються автобуси у напрямку Гадяча, Диканьки та Шишак. Наступного року планують відкрити третю автостанцію – поблизу Південного вокзалу. Від неї здійснюватимуться відправлення до Карлівки, Машівки, Чутового та Котельви. Чи вдасться реалізувати задумане вчасно – дізнавалися наші кореспонденти. 

Вже кілька років у Полтаві, поблизу Південного вокзалу, будують автостанцію. Її мета – розвантажити центр міста від приміського транспорту. Споруджують її за кошти профільного підприємства «Полтаваавтотранс». Інженер Костянтин Чудновцев працює на об'єкті з літа 2013 року. Нині він та його команда поспішають завершити будівництво даху, це треба зробити до настання морозів.

/Костянтин Чудновцев, інженер
Дах буде чугунний, з металу, в кольорах національного прапору/

Будівельні роботи мали б уже завершити, проте завадив стрибок цін. Повністю приміщення автостанції планують здати в експлуатацію за 2-3 роки.

/Сергій Бутко, директор ТДВ «Полтаваавтотранс»
Перший поверх, де будуть люди, касові апарати, диспетчерські, буде зданий наступного року. Звідси здійснюватимуться відправлення на Карлівський, Машівський,Чутівський райони/

З автостанції «Полтава-4» щодня відправлятиметься 250 автобусів. Поки що відправлення здійснюються лише у напрямку Котельви.

/Євген, мешканець с. Божкове
Звідси постійно відправляюсь, мені тут зручно, я тут працюю недалеко, 2 хвилини пройтися, і не треба їхати на Шевченка/

Усім пасажирам, які вже відправляються з автостанції «Полтава-4», гарантуватимуть страхування, головна умова – наявність проїзного документа.

/Сергій Бутко, директор ТДВ «Полтаваавтотранс»
Де іде повз касу, там немає ніякої страховки, ваше життя під загрозою і ніхто не несе за нього відповідальності/

Проте багатьох полтавців це, схоже, не лякає. Щодня послугами нелегальних перевізників, які працюють без відповідних дозвільних документів, користуються тисячі мешканців області.

/Олена, мешканка Полтави
Звичайно, може це ризик, але майже кожну годину іде автобус, я можу зателефонувати і забронювати собі місце/

/Микола, мешканець області
Мені все одно, головне - аби доїхати! Я користувався таким транспортом і доїжджав благополучно/

У планах – спорудження у Полтаві ще однієї автостанції на вулиці Фрунзе. Звідси від'їжджатимуть авобуси у напрямку Кременчука. Лише після цього вдасться повністю розвантажити центр міста від приміського транспорту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію