На комісіях облради розглядають регіональну програму «Територіальна оборона».

Нині на усіх комісіях обласної ради розглядають питання, яке непокоїть кожного, – «Про внесення змін до регіональної програми «Територіальна оборона». Суть змін в тому, щоб спрямовані на заходи програми кошти витратити на потреби полтавців, які беруть участь у військових діях на Сході держави.

На реалізацію регіональної програми «Територіальна оборона» в області спрямували 5 мільйонів грн. Ці гроші мали використати на потреби батальйону територіальної оборони, проте нині вирішили віддати їх тим, кому вони найбільш потрібні.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА
Там залишилось на сьогоднішній день 2 мільйона 643 тисячі грн., їх розподілять саме для цих цілей: щоб допомогти іншим полтавцям, які беруть участь в антитерористичній операції/

Після обговорення питання на профільних комісіях його винесуть на розгляд сесії.
Йшлося на засіданні і про менш нагальні питання, зокрема, про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту. На спорудження спортивних майданчиків зі штучним покриттям вже додатково спрямували 260 тисяч грн. Пріоритетними на Полтавщині залишаються такі види спорту, як плавання, бокс, легка атлетика, веслування на байдарках і каное. Їм обіцяють забезпечити належне фінансування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію