Сьогодні свої двері для новачків відкрили всі виші Полтави

На традиційних заходах посвяти у першокурсники новоспечені студенти отримали від керівництва вишів символічні залікові книжки та студентські квитки.

Понад 900 вчорашніх випускників шкіл першого вересня отримали горде звання студентів Полтавської державної аграрної академії. На перший курс вишу вступило близько п'яти сотень осіб, решта – тих, які проходитимуть скорочений термін навчання.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Скорочений термін навчання - це всі наші випускники з наших коледжів, з навчально-науково-виробничого комплексу. Це 7 технікумів і коледжів. Плюс у нас ліцей, ми набрали 9, 10, 11 клас. Плюс іноземний підготовчий факультет, іноземці/

З першого вересня в академії навчатимуться і переселенці з Донецької та Луганської областей. Усіх новоспечених студентів-першокурсників радо прийняли сім факультетів вишу.

/Бліци

- Я навчаюся на факультеті обліку та фінансів. Обрала саме аграрну академію, тому що я вважаю, що це найкращий виш, який зможе дати мені знання саме із цієї професії.

- Я вступив на аграрний факультет. Просто хочу бути агрономом. Я сам живу у селі, звик просто.

- На інженерно-технологічний факультет ми вступили. Ця професія мені до душі.

- Я буду навчатися на ветеринарному факультеті. Обрала його, тому що люблю академію. У мене тут навчалася мама, дядько, майже вся родина. І я вирішили піти стопами матері. Мені дуже подобається тут. Дуже гарні викладачі, студенти/

У Полтавській державній аграрній академії переконані: за кілька років ці студенти стануть справжніми спеціалістами, кожен – у своїй галузі.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Полтавщина - це аграрна область. Україна - це аграрна країна. Ми готуємо сьогодні не тільки для Полтавщини, а для всієї України спеціалістів-аграріїв/

Сам день посвяти у студентське братство, говорять першокурсники, вони запам'ятають на все життя.

Стрічка новин