Чергова група спецпризначенців відправилася на Схід України

Сьогодні від управління Міністерства внутрішніх справ області в черговий раз відправили спецпризначенців на Схід України. Багато хто з наших земляків їде до Луганської і Донецької областей вже вдруге. Усім необхідним, говорять, забезпечені. Прямо на плацу бійцям вручили нові кевларові шоломи. Марина Молька – далі.

Черговий спецпідрозділ полтавських міліціонерів відправився на Схід України. Полтавець, який представився як позивний «Баня», – один із спецпризначенців. У зону військових дій, говорить, їде вже вдруге. Вдома на нього чекатимуть дружина і троє дітей.

/Позивний «Баня»

Ось автомат є, бронежилет є, патрони є, а що ще потрібно?/

Із усіх правоохоронців, яких сьогодні відправили на Донеччину та Луганщину, більше 30-ти їдуть у «гарячі» точки країни вже вдруге.

/Євген Кривуненко, спецпризначенець

- Перший раз важче, а вдруге – вже легше

Ігор Клюшниченко, спецпризначенець

- Зі сльозами відпускають більше, ніж проводжають. Це від радості/

У більшості бійців батальйону спецпризначення – родини і малолітні діти.

/Позивний «Старий»

- У вас родина є?

- Є, звичайно, і дружина, і донька.

- Хвилюються за вас?

- Ну аякже!

- Не відпускали, мабуть?

- Трішки поплакали та й поїхали/

Поки що у бійців є все необхідне, говорить головний міліціонер Полтавщини Іван Корсун. Шоломами забезпечило профільне міністерство, а продуктами харчування допомогли підприємці.

/Іван Корсун, в.о.начальника УМВС України в Полтавській області

Вони повністю забезпечені як камуфляжним одягом, так і екіпіруванням. Це і бронежилети, і кулезахисні шоломи. От ви бачите, у цих ящиках вони зовсім нові, ще не були у використанні. Це кевларові шоломи/

Із настанням осені постала нова проблема – бійці потребують нової, більш теплої форми. Нині вирішують питання про забезпечення спецпризначенців комбінезонами.

Стрічка новин