Забезпечити кожного полтавського призовника бронежилетом і каскою взявся Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина»

Упродовж 4-х років діяльності організація займалася соціальними, економічними, культурними та спортивними проектами, збирала кошти на медичне обладнання, проводила творчі конкурси, встановлювала дитячі майданчики. Нині ж, коли гинуть наші співвітчизники, захищаючи Батьківщину, відкрила рахунок у банку і збирає гроші на речі, які допоможуть зберегти найцінніше, – життя.

Фонд «Полтавська родина» надавав посильну допомогу армії відтоді, як розпочалися військові дії на Сході України: за власні кошти купували прилади нічного бачення, винаймали квартири для переселенців, забезпечували військові підрозділи пальним і харчами. Нині ж, коли в Україні розпочалася неоголошена війна, фонд започаткував проект «Підтримай наших».

/Андрій Матковський, голова Фонду «Полтавська родина»

Відкрито рахунок спеціальний благодійний у ПриватБанку. Я тільки що отримав, коли до вас їхав, повідомлення, що надійшли перші кошти – 107 тисяч грн. Це мої власні кошти/

Щоб робота була більш ефективною, фонд уклав угоду про співпрацю з міським військкоматом.

/Сергій Полухін, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Полтавського об'єднаного міського військкомату

В першу чергу необхідно зберегти життя і здоров'я наших військових, а це і засоби захисту: бронежилети, каски/

Забезпечити кожного полтавця-призовника касками та бронежилетами – головна мета проекту «Підтримай наших». Якісний бронежилет нині коштує від 4,5 до 5,5 тис.грн., каска – трішки дешевша – від 3 до 3,5 тисяч.

/Андрій Матковський, голова Фонду «Полтавська родина»

Ми вирішили створити таку акцію, взяли на себе відповідальність. Ви побачите, що це все кошти, які можна виміряти сотнями тисяч гривень, бо один комплект для військовослужбовця коштуватиме від 8 тисяч грн, плюс, якщо одяг і всі інші питання, – 10 тисяч грн./

Нині у бойових діях на Сході України беруть участь близько 450 жителів Полтави і Полтавського району. Бронежилети і каски допоможуть врятувати їм життя. Проте лише цими засобами захисту не обмежаться, обіцяє Андрій Матковський. Збиратимуть гроші на обмундирування та теплі речі. Для контролю за використанням коштів створили наглядову раду, до складу якої увійшли представник фонду, військкомату, Полтавського батальйону небайдужих і мати військовослужбовця. Про результати своєї роботи наглядова рада фонду обіцяє звітувати періодично.

Стрічка новин