Полтавські вірмени зібрали продукти харчування для бійців на Сході України

Представники обласної вірменської общини «Урарту» зібрали продукти харчування для бійців на Сході України. Подібний гуманітарний вантаж вони відправляють вже не вперше. Допомагає їм у цьому «Полтавський Автомайдан».

Площу перед червоною залою обласної ради знову заповнили автомобілі з вірменськими та українськими прапорами. Гуманітарний вантаж для хлопців, які перебувають на Сході, вкотре зібрали представники обласної вірменської общини «УрАрту». У зону антитерористичної операції благодійники відправляють продукти харчування та товари першої необхідності.

/Геннадій Агаджанян, голова обласної вірменської общини «Урарту»

Веземо продукти, воду веземо, овочі, фрукти, м’яса свіжого навіть купили, десь 30 кг. Хочемо зробити хлопцям шашлик, мангал взяли, веземо/

Про те, чого найбільше потребують бійці, представники нацменшин дізнаються від активістів «Полтавського Автомайдану». Останні протягом двох місяців здійснюють транспортування «гуманітарки» на Схід.

/Смбат Гарібян, представник обласної вірменської общини «Урарту»

Звичайно, ми будемо продовжувати нашу традицію. Але я хотів би, щоб це був останній раз, щоб закінчилася ця війна, щоб хлопці повернулися додому, щоб не було війни/

Наступного разу, говорять у вірменській общині, збиратимуть продукти харчування для правоохоронців, які несуть службу на блокпостах у зоні антитерористичної операції.

Стрічка новин