Рятувальники з соцпрацівниками проводять профілактичну роботу серед населення

Основне, про що нині нагадують фахівці, – дотримання правил користування пічним опаленням. Цього разу фахівці завітали до пенсіонерів.

З початку цього тижня на території Полтавської області сталося 6 пожеж. Всього ж за півроку зареєстровано понад 1200 випадків. Тому співробітники Дрежавної служби з надзвичайних ситуацій спільної з соцпрацівниками провели профілактичну роботу серед населення міста. Одна із тих, до кого завітали фахівці, - Галина Григорівна. Їй 93 роки. Пенсіонерка проживає у приватному будинку, який опалюється за допомогою пічного опалення.

/ІНТЕРШУМ

Бабуся розовідає, як запалює опалення/

Під час візиту рятувальників вона запевнила фахівців, що дотримується правил протипожежної безпеки.

/Галина Григорівна, пенсіонерка

Завжди перевіряю, чи в мене все виключено, світло щоб було вимкнене, і газ. Тоді тільки я закриваю хату на ключ/

Найчастіші причини пожеж у приватному секторі - нехтування правилами безпеки. Тому нагадати людям про їх дотримання ніколи не буває зайвим, наголошують рятувальники.

/Ігор Майфат, начальник ДПРЧ №2 м.Полтава

Особливо це важливо перед опалювальним сезоном. Для населення роз'яснюємо правила протипожежної безпеки у побуті, користування електроприладами та пічним опаленням/

Разом з рятувальниками бесіди щодо техніки безпеки з пенсіонерами проводять і соцпрацівники.

/Любов Бортнік, соціальний робітник територіального центру Київського району

Бесіди і нагадування про те, як вони повинні поводитися з газом. Зараз наближається опалювальний сезон. Нагадуємо, щоб не забували виключати та перекривати газ/

Ще одна причина пожеж - випалювання сухої рослинності та сміття під час прибирання прибудинкових територій. З цим погоджується і пенсіонерка Марія Трофимівна.

/ІНТЕРШУМ

Бабуся розповідає про суху траву/

Але проблема спалення сухої трави разом із зниженням температури, зазначають рятувальники, відходить на другий план. Тоді як пожежі, що стаються через несправні печі, димарі чи електропроводку з приходом осені тільки частішатимуть.

Стрічка новин