Полтавська санітарна рота вирушила в зону АТО

Днями до громадської волонтерської організації Полтавського Батальйону небайдужих звернулися представники санітарної роти, сформованої в Полтаві. Просили хоча б 10-15 бронежилетів. Люди йдуть до Кафедрального Свято-Успенського собору, де сам собою виник справжній логістичний центр по забезпеченню бійців найнеобхіднішими речами. Все це стало можливим завдяки чуйності простих людей.

Санітарна рота вирушила з Полтави на Схід. Їх завдання - надавати першу допомогу й максимально оперативно доправляти важкопоранених з поля бою до шпиталів. Постійно на передовій. Постійно в небезпеці. За декілька днів на пожертви полтавців для хлопців вдалося закупити 25 бронежилетів. 13 із них придбані за кошти, виручені з благодійного аукціону, організованого митцями в Полтавському художньому музеї - художники дали безкоштовно картини, благодійники їх придбали, а гроші витрачені на захист бійців. Ще 6 бронежилетів куплені на кошти від концерту для молоді зорганізованого гумористичною студією Манхеттен. Решта 6 - на пожертви, що надходять на картку Архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький

Крім бронежилетів, ми передали тактичні ліхтарі й розвантажувальні системи - це те, чим ми допомогли нашим військовим/

Владика благословив і напівжартома запропонував їхати з ними. Насправді ж, не такі то й жарти, бо не минає тижня, щоб 2-3, а то й 4 рази не відправляв Батальйон небайдужих гуманітарну допомогу до зони АТО. Не раз ці вантажі - речі, продукти й амуніція, а ще листи від малечі й сувеніри, що зігрівають серця бійців - супроводжував владика Федір. Ми вже збиралися повертатись, коли поряд з автівкою єпархії зупинилася ще одна - рада підприємців Полтави привезла ще 5 бронежилетів. Ось так, без пафосу, й робиться доброчинність.

Стрічка новин