Полтавські школи у цьому навчальному році не переходитимуть на шестиденку

Полтавські школи готові до початку навчального року. Про це на щорічній педагогічній конференції відзвітувалися представники міського управління освіти. Повідомили на зібранні і про готовність навчальних закладів прийняти дітей-переселенців із Донецької та Луганської областей.

В День Знань у Полтаві за парти сядуть 3200 першокласників, що на 400 більше ніж минулоріч. До нового навчального року полтавські школи вже готові. На встановлення індивідуальних теплових пунктів, ремонт дахів, заміну вікон з міської казни спрямували 6 млн гривень.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Школи до прийому дітей повинні бути готові завжди. Якщо це потрібно влітку, то влітку. Якщо це потрібно на новорічні свята - то на новорічні свята. Сьогодні ми зібралися, щоб підбити підсумки, що готове, що залишилося підготувати. У нас ще є тиждень/

Однією з особливостей цього навчального року є те, що у Полтаві навчатимуться близько 250 дітей-переселенців з Донецької та Луганської областей. Їх вже розподілили за всіма навчальними закладами міста.

Шестиденний графік роботи шкіл у Полтаві цього навчального року вирішили не вводити. Деякі зміни, говорять у міському управлінні освіти, стосуватимуться термінів осінніх та весняних канікул. Вони коригуватимуться відповідно до початку та завершення опалювального сезону. Взимку канікули планують збільшити на 2 тижні. Відпрацювання цих днів буде відбуватися за рахунок ущільнення шкільної програми.

Стрічка новин