В ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка відкрили «Патріотичне панно»

У такий спосіб студентський і викладацький колективи вишу відзначили День незалежності. Ідея належить студентам, її підтримав ректор університету. Як наслідок - розмалювали державними символами стіну одного із гуртожитків. Більше про це - у наступному сюжеті.

На День незалежності у Полтавському національному технічному університеті на стіні одного із гуртожитків зобразили національні символи - «Патріотичне панно». Ініціаторами були студенти, реалізувати ідею допомогла адміністрація. У холі центрального корпусу ВУЗу ще 23 роки тому було встановлено стенд із зображенням прапору України, на якому викарбувані слова поета Володимира Сосюри.

/Андрій Поставний, директор студентського містечка ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

Зараз в гуртожитках закінчується ремонт, плануємо у кожному фойє гуртожитку встановити куточки з державною символікою, де буде прапор, тризуб і державний гімн України/

Відкриттям патріотичного панно у Полтавському національному технічному університеті не обмежились. Влаштували низку заходів, участь у яких міг взяти кожен.

/Ігор Рева, голова профкому студентів і аспірантів ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

Наші студенти ще організували декілька акцій, одна із них - «Єднаймося, ми українці». Перехожим ми пропонували малювати патріотичні прапорці чи серця, ще одна акція - «Дерево єднання»/

Дерево єднання створювали, залишаючи на білому аркуші відбитки пальців. Для нього, розповідають, знайдуть почесне місце - розмістять у головному корпусі університету.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

За період незалежності наш університет має певні здобутки, як і вцілому наша країна. Підтверджується це тим, що у цьому році студентами першого курсу нашого університету стали майже 1,5 тисячі осіб. Магістрами стали 1005 осіб/

Для ПолтНТУ патріотизм - не одноденна акція. В університеті він має давні традиції. Молодь вишу не залишається осторонь патріотичних заходів. Лави студентства щороку поповнюють іноземці, для яких Україна стає другою Батьківщиною.

Стрічка новин