10 днів у Полтаві гарячу воду видають дозовано – по три дні на тиждень

Із такою політикою категорично не згоден лідер Громадської організації «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов. Це та інші наболілі питання, які турбують населення, Геннадій Сікалов підняв на прес-конференції.

Відсутність гарячої води у Полтаві – надумана проблема. Лідер громадської організації «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов як екс-радник Міністра екології впевнений: в України достатньо природних ресурсів для того, щоб забезпечувати населення гарячою водою не 3, а 7 днів на тиждень.

/Геннадій Сікалов, лідер ГО «Останній Бастіон»

Поруч з нами знаходиться Східно-Полтавське родовище газу і Копилянське родовище газу, які здатні забезпечити Полтаву, я думаю, на найближчі 10 років в належній кількості. І Україна видобуває достатньо газу, щоб забезпечити населення. Просто не треба перепродавати його в Європу і мати з цього зиск, і не треба його на промислові підприємства перенаправляти/

Замість того, щоб лякати людей тим, що взимку не буде опалення, владі слід вирішувати проблему корупції. Як голові правління ОСББ Геннадію Сікалову не раз довелося зіштовхнутися з хабарництвом серед чиновників. Кілька місяців у судах розглядається справа стосовно будівництва висотки на прибудинковій території по Ляхова,12 А.

/Геннадій Сікалов, лідер ГО «Останній Бастіон»

Якщо цілком незаконно ти видаєш рішення ці, то воно стимулюється певною сумою коштів, ябо якимись квартирами, житлом, ще чимось. Так от абсолютно незаконно надали в оренду землі для будівництва 10-типоверхового будинку, комуніст Обласної ради Сірик розпочинає будівництво біля нашого будинку, захопивши незаконно 10 чи 15 соток земель Міноборони/

Замість того, щоб зводити дім за десять метрів від іншого, Геннадій Сікалов пропонує забудовнику витратити гроші закупку танків в зону АТО. Сьогодні, на думку лідера Громадського об'єднання «Останній Бастіон», в нашій країні склалася ситуація, коли українці виконують свій почесний обов'язок перед Батьківщиною, віддаючи за неї свої життя, а от як держава буде віддавати свій борг сім'ям загиблих та пораненим – питання і досі залишається відкритим.

Стрічка новин