На Полтавщині виявили плантацію коноплі

Хтось добре подбав про те, щоб поле із забороненими рослинами не потрапило на очі правоохоронцям. Посадку обнесли охоронною сіткою із сигналізацією.

Село Старі Санжари прославилось, хоча правоохоронці Полтавщини поки не можуть назвати імена винуватців такої слави. У конопляного поля наразі немає господаря, але таємничий клубок почали розплутувати.

/Сергій Марченко, оперуповноважений відділу БНОН Полтавського міського управління міліції

15.08.2014 року до нашого підрозділу надійшло оперативне повідомлення, що невідомі особи на території Новосанжарського району вирощують коноплю, яку згодом збираються збувати на території міста Полтави/

Плантацію конопель знайшли у хащах поза селом. Місце видали ледь помітні колії від автомобільних колес.

/Сергій Марченко, оперуповноважений відділу БНОН Полтавського міського управління міліції

Була виявлена галявина, на якій росли близько ста кущів коноплі. Вона була окультурена. Дана ділянка охоронялася. Були розтяжки, там був колодязь, палатки. Але при заходженні на ділянку злочинці втекли/

Оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб, причетних до наркозлочину, тривають. Розпочато кримінальне провадження за статтею 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування конопель). Правопорушникам загрожує штраф від тисячі семиста до восьми з половиною тисяч гривень, арешт на строк до шести місяців, або до трьох років обмеження волі.

Стрічка новин