До Дня міста діти-сироти та освітяни отримають власні квартири

Спеціально для цього за ініціативи виконкому міської ради реконструюється частина гуртожитку по вулиці Маршала Бірюзова. З перевіркою на цьому об'єкті сьогодні побував міський голова Олександр Мамай.

Реконструкція частини гуртожитку під багатоквартирний будинок по вулиці Маршала Бірюзова, 94 розпочалася у березні цього року. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради задля вирішення проблеми надання житла малозабезпеченим верствам населення. В першу чергу це стосується дітей-сиріт, які закінчили навчання у ВУЗах чи ПТУ, і нині не мають власних квадратних метрів.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Хтось проживає у гуртожитку, хтось - у своїх друзів, це - діти-сироти. Я хочу, щоб у Полтаві дітей-сиріт не було. Якщо дитині 18-25 років, і вона перебуває у нас на черзі, ця дитина отримує однокімнатну повноцінну квартиру/

34 квартири: 23 - однокімнатних і 11 - двокімнатних. Для сиріт міська влада виділить 21. Решту отримають працівники освіти напередодні їх професійного свята. До Дня міста, а саме 23 вересня, всі роботи по реконструкції гуртожитку планують завершити.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Місяць залишився, зараз буде відремонтована дорога. Бітум у нас є, щебінь є. Все буде робитися швидко. До Дня міста переріжемо стрічку, і до Дня працівника освіти працівники освіти і діти-сироти отримають квартири у цьому будинку/

Фінансування реконструкції на сьогодні здійснюється за бюджетні кошти. На сьогодні, говорять спеціалісти, є проблема їх проходження через казначейство.

/Володимир Годня, начальник управління капітального будівництва Полтавського МВК

Фінансується виключно за кошти міського бюджету. На сьогодні профінансовано 2 млн. 850 тис. грн., з яких 250 тисяч лежить в Казначействі. Я маю прохання прохання до головного казначея: здвинути дану тему/

Зараз завершили штукатурні та сантехнічні роботи, виконана перша стадія електромонтажних робіт, відбувається утеплення фасаду. У будинку передбачено облаштування пандусу для людей з обмеженими можливостями. По закінченню реконструкції буде виконано благоустрій прибудинкової території.

Стрічка новин