Сьогодні рано-вранці у Полтаві згоріли три автобуси

Пожежа сталася в одному з боксів найпотужнішого перевізника, який забезпечує транспортне сполучення до Сорочинського ярмарку. На місці події наразі тривають оперативно-слідчі дії, втім засновник приватного підприємства «ЛЮГ» Юрій Лупаєнко вважає – це був підпал.

Три автобуси вигоріли повністю, ще два – дуже пошкоджені. Засновник приватного підприємства «ЛЮГ» Юрій Лупаєнко підраховує збитки: пожежа, яка о 4.20 ранку виникла в одному з боксів підприємства, обійдеться йому в 2 мільйона гривень.

/Юрій Лупаєнко, засновник ПП «ЛЮГ»

Намагалися спалити всі наші автобуси. Точніше, не всі, а ті, що були в боксі. Там стояло 50 автобусів. Дякуючи тому, що наші пожежники – дуже великі молодці, я їм низько вклоняюся, вони оперативно зреагували і загасили полум'я, згоріло лише три. Але ж ви бачите, більше 20 машин не вийшли. Їх зараз миють, міняють пластик той, що погорів/

/Альона В'язнікова, журналіст

У боксі навпроти спалених автобусів зверху видно прорізану сітку. На підприємстві не сумніваються – це був підпал. Не виключено, що пожежа пов'язана із Сорочинським ярмарком. З 2005 року приватне підприємство «ЛЮГ» є найпотужнішим перевізником Сорочинського ярмарку. Саме автобуси цього підприємства везуть всіх бажаючих від миргородського автовокзалу до села Великі Сорочинці/

Серед інших версій на підприємстві розглядають і банальне суперництво за так звані «вигідні» маршрути.

/Юрій Лупаєнко, засновник ПП «ЛЮГ»

Це конкурентна боротьба. Дрібні підприємці-перевізники, які намагаються таким чином вирішити свої інтереси/

Міліція наразі офіційних версій щодо причин пожежі не називає. На місці працює оперативно-слідча група. Про результати розслідування ми повідомимо вас у наступних випусках «Новин».

Стрічка новин