Сезон роботи закінчують дитячі літні табори області

«Олімпійські надії» у селі Соснівці Полтавського району та «Супутник» у Михайлівці – заклади оздоровлення і відпочинку, які повністю утримуються з Полтавського міського бюджету. Зараз тут – понад 400 дітей. В оздоровницях цими днями побували міський голова Олександр Мамай та його заступник Світлана Порохня – з'ясовували, як проводить час підростаюче покоління.

Павло Томащук відпочиває у таборі «Супутник» щоліта упродовж 10 років. Говорить: нудьгувати тут не дають, натомість є можливість реалізувати свої творчі та спортивні здібності.

/Павло Томащук, відпочиває у дитячому таборі «Супутник»

Мені подобається відпочинок в цьому таборі, тому що тут гарний колектив вожатих, веселі конкурси. Взагалі, тут весело. Знаходжу тут друзів кожен рік, але сюди їздить наш старий «кістяк», який ще з мого дитинства/

Нині у «Супутнику» проводять свої літні канікули 284 дитини віком від 6 до 16 років. Цей дитячий табір – комунальний заклад, а отже – фінансується за кошти місцевого бюджету. На урочисте закриття оздоровчого сезону сюди завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Відвідали табори 1300 дітей, завдяки міській раді. Це – 50% сплачували за путівки, це – 100 з лишком дітей отримали путівки безкоштовно, для дітей, які краще навчаються, для дітей-сиріт/

Плюс до цього міська влада надавала допомогу у проведенні ремонтних робіт у таборі, закупівлі необхідної техніки та інвентаря.

/Світлана Кадучка, директор дитячого табору «Супутник»

У нас нові майданчики, у нас куплений новий батут, придбані меблі, які були зламані у минулому році. Дуже приємно, що нас чують, що з нами спілкуються і роблять добре для наших дітей/

Олександр Мамай прибув до «Супутника» не з порожніми руками. Аби ці літні канікули запам'яталися відпочивальникам табору надовго, міський голова Полтави подарував кожному з них квитки на атракціони у парку «Перемога» та квитки до зоопарку.

А от у дитячому таборі «Олімпійські надії», що у Соснівці Полтавського району, упродовж літа відпочиває близько 400-т дітей. Зазвичай – 120-ть за зміну, проте цього літа оздоровили понад норму.

/Олександра, відпочиває в таборі «Олімпійські надії»

Найбільше подобається те, що тут дуже весело, ти можеш проводити вільний час, де захочеш/

/Настя, відпочиває в таборі «Олімпійські надії»

Є умови для тренування, а там весь час фарбують щось/

Діти, які потрапляють до табору, – це вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл і секцій. Сюди вони приїздять зі своїми наставниками і не припиняють тренувань.

/Настя, відпочиває в таборі «Олімпійські надії»

Мені 7 років, я займаюсь художньою гімнастикою уже три роки/

/Ліза, відпочиває у таборі «Олімпійські надії»

Це гарний, граційний спорт, ми бігаємо крос, танцюємо, у нас гарна розтяжка/

Помірні фізичні навантаження на свіжому повітрі та 5-разове харчування роблять свою справу. Повна вартість путівки, а це 21 день відпочинку у таборі, – 2200 грн.

/Тетяна Тодорюк, директор табору «Олімпійські надії»

Діти, які є вихованцями ДЮСШ, мають дотацію з місцевого бюджету як талановиті і обдаровані. Це 1100 грн.,тобто 50% гасить місцевий бюджет. Якщо батьки працюють, це додатково ще й кошти соцстраху. Як наслідок, батьківська доплата становить 197 грн./

Готуючись до приїзду гостей, діти підготували святкову програму: демонстрували свою гнучкість, театральні навички та командну гру в забавах.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Всі ви зі своїми тренерами матимете можливість поїхати на екскурсію до міні-зоопарку, який відкрився у нашому місті, а також прекрасно відпочити у парку «Перемога» на атракціонах/

Завершився вечір у таборі святковим феєрверком.

Марина Молька

Стрічка новин