Вся міська громада вчора стала свідком того, як порушуються права журналістів в Полтаві

У середу ввечері, коли мер став учасником дорожньо-транспортної пригоди, одна із журналісток вирішила сфотографувати місце аварії. Та такі дії категорично не сподобалися очільнику міста. Юлія Іващенко – далі.

У середу ввечері близько 20 години на одному з найжвавіших перехресть міста сталася дорожньо-транспортна пригода.

/Роман Грішин, т.в.о. начальника ВЗГ ГУ МВС України в Полтавській області

По вулиці Фрунзе в напрямку вулиці Боженка рухався автомобіль «Субару», який перетнув регульоване перехрестя на заборонений знак світлофора, внаслідок чого відбулося зіткнення з автомобілем «БМВ» під керуванням 46-річного мешканця міста Полтава/

Цим мешканцем виявився мер Полтави Олександр Мамай. Одним зі свідків ДТП стала полтавська журналістка. Їдучи в центр міста, вона побачила, що на перехресті сталася аварія за участю декількох автомобілів. Вирішила це сфотографувати, що в результаті призвело до конфлікту між нею та Олександром Мамаєм, його заступником та третім, невідомим їй чоловіком.

/Людмила Волошина, постраждала журналістка

Цей третій чоловік стискав цю руку. Коли вже хруст було чути не то фотоапарату, не то моїх кісток (або того і іншого), було надзвичайно боляче. Я не знаю, мені просто довелося його вкусити, тоді тільки він відпустив мою руку/

Там на місці ДТП, говорить Людмила, вона написала заяву до міліції.

/Роман Грішин, т.в.о. начальника ВЗГ ГУ МВС України в Полтавській області

Повідомила, що проти неї застосували фізичну силу тоді, коли вона працювала на місці ДТП/

Сьогодні дівчина давала пояснення слідчому та пройшла судово-медичну експертизу. На запитання: «Який вона хоче отримати кінцевий результат?» – відповіла просто.

/Людмила Волошина, постраждала журналістка

Я хочу, щоб не було вчорашнього/

Стрічка новин