В Галереї лунала класична музика

Переможець міжнародних конкурсів, скрипаль Брюссельського філармонічного оркестру, полтавець Антон Скакун 13 серпня у своєму рідному місті дав унікальний концерт. Упродовж кількох годин глядачі мали змогу безкоштовно насолодитися світовими шедеврами класичної музики.

Вже 19 серпня скрипаль Антон Скакун розпочне репетиції у Брюссельському філармонічному оркестрі. 13 серпня у Галереї мистецтв він подарував свою музику полтавцям.

/Антон Скакун, скрипаль

Цей концерт безкоштовний, дивлячись на тяжкі часи фінансові. Я розумію. Я сам із Бельгії приїхав. Я дивлюся на ціни, то ціни майже європейські, а зарплати.../

Полтавці люблять якісну класичну музику. Тож і на цей концерт, говорять, йшли із чудовим настроєм та позитивними очікуваннями. Кожен виступ музиканта глядачі у залі зустрічали гучними оплесками.

/ІНТЕРШУМ

фрагмент виступу Антона Скакуна/

/Тетяна Пащенко, викладач Полтавського музичного училища імені М.Лисенка

Я завжди від Антона Скакуна очікую найкращого. Це дуже обдарована дитина, дитина, яку я знаю 15 років. Він був лауреатом наших обласних конкурсів. Я бачила, як він росте, як його талант зростає, як музикант росте/

Концертну програму у своєму рідному місті Антон Скакун побудував на творах німецьких, австрійських, російських, українських композиторів.

Стрічка новин