Проблемні машини «швидкої допомоги»

Із понад 60 автомобілів «швидкої допомоги», які надали на укомплектацію новоствореної санітарної роти, вісім виявились геть непридатними для роботи. Військову частину, на території якої базується санітарна рота, відвідав голова обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук.

Ці «швидкі» не один рік служили медикам у районах області. І хоч вони не нові, їх технічні характеристики дозволяють їздити грунтовими дорогами. Саме через підвищену прохідність зараз автомобілі використовуватимуть для військових потреб: УАЗи вже передали до новоствореної санітарної роти.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної державної адміністрації

Зараз відбувається третя мобілізація. Військкомату поставили завдання: трансформувати медичну роту, яка буде на базі області. Їх всього дві в Україні. Завдання було сформувати 45 автомобілів, а прийшло десь 60-65 автомобілів/

З кожного району знарядили одну-дві спецмашини. Після технічного огляду автомобілів з'ясувалося, що багато з них потребують заміни запчастин, а деякі взагалі не придатні для роботи.

/Сергій Манжос, виконуючий обов’язки Полтавського обласного військового комісаріату

Була виявлена техніка із незадовільним станом, вона була повернута. Вісім автомобілів було продефектовано, вони мають суттєві недоліки/

Цим автомобілям «швидкої допомоги», запевнив голова обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук, знайдуть заміну. Коштами, обіцяє, допоможуть спонсори, відшукають гроші і в обласному бюджеті. Зараз питання вирішується на рівні Кабміну, держава має надати нові авто, їх передадуть санітарній роті.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної державної адміністрації

Такий стан нашої медицини, наших ФАПів, вони віддали останнє. Якщо хтось віднісся до поставленого Президентом завдання з неповагою, це питання буде врегульоване, а з цими людьми буде проведена відповідна робота/

Обласна рада спрямувала на потреби оборони 5 мільйонів грн., два вже перерахували військкомату, говорить виконуючий обов’язки обласного військового комісаріату Сергій Манжос. Ці кошти можна використовувати лише на потреби уже сформованих підрозділів, тобто для Полтавського батальйону. Для того, щоб фінансувати й санітарну роту, планують внести зміни до програми.

Стрічка новин