Сорочинський ярмарок в цьому році пройде 18-24 серпня

В програмі ярмарку – концерти творчих колективів, зірок шоу-бізнесу, майстер-класи народних умільців та традиційно ще багато цікавого.

«Сорочинському ярмароку-2014» бути. Суперечки, які точилися навколо його проведення, запевняє керівник проекту Світлана Свищева, це не більше, ніж чергова політична провокація.

/Світлана Свищева, керівник проекту «Сорочинський ярмарок»

Ярмарок проходить під гаслом «Україна – єдина!» в цьому році. Присвячуються певні концерти нашим хлопцям, батькам, синам, які сьогодні працюють в зоні АТО, буде відбуватися збір коштів. Із зірок буде гурт «Дзідзьо» на відкритті, буде «Лісапєтний батальйон», Павло Зібров/

Вечірні концерти будуть, а от час нічних дискотек через ситуацію в країні – скоротять. Вдень на відвідувачів чекатимуть виступи творчих колективів з усієї України та майстер-класи народних майстрів.

/Світлана Свищева, керівник проекту «Сорочинський ярмарок»

Побудували в цьому році піч, де будуть випікати пиріжки, хліб, будуть проводити майстер-класи, як це колись робилося в давнину/

Серед інших новинок «Сорочинського ярмарку-2014 – 12 камер спостереження. В цілях безпеки також збільшать кількість правоохоронців. Вартість торгових місць у порівнянні з минулим роком залишиться незмінною. Заявки на участь у «Сорочинському ярмарку-2014» подали понад 750 підприємств, підприємців та народних майстрів.

Альона В'язнікова

Стрічка новин