Все, що можна і не можна, виловлюють у каналізаційних колекторах працівники «Полтававодоканалу»

Особливо гаряча пора настає в період консервації. За день доводиться обслуговувати до 20-ти заявок, автори яких нарікають на засмічені дворові чи вуличні каналізації.

Чого тільки не виловиш у системі водовідведення – діляться досвідом комунальники «Полтававодоканалу». Що не заявка від містян – новий сюрприз для чергової бригади. Втім, не всі знають, що у більшості випадків причиною засмічення каналізації стають самі мешканці багатоповерхівок.

/Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»

Найчастіше каналізаційні колектори забиваються ганчірками, целофановими пакетами, предметами гігієни, навіть дитячими іграшками/

У кожного із працівників комунального підприємства «Полтававодоканал» є свій топ-предметів, яким місце на смітнику, але точно – не у каналізації. Сьогодні картина наступна: викидає непотріб одна людина, а страждати доводиться цілим під'їздом. Комунальники говорять: інколи доводиться працювати декілька днів.

/Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»

Хочеться нагадати полтавцям, що не потрібно кидати в каналізацію побутове сміття. Система водовідведення для цього не пристосована/

В "Полтававодоканалі" особливо багато роботи сезон консервацій. Саме в цю гарячу пору в день до диспетчерської підприємства надходить до 20 заявок.

Стрічка новин