Мера Полтави Олександра Мамая розшукує міліція

Сьогодні вранці, 7 серпня, суд виніс постанову – затримати Олександра Мамая та примусово доставити його до Октябрського районного суду в місті Полтава. Деталі – у наступному сюжеті.

Затримати та доставити до суду примусово – таке рішення виніс Октябрський районний суд в місті Полтаві стосовно мера Олександра Мамая, якого окрім корупції із земельними ділянками, звинувачують в неповазі до суду.

/Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду в м. Полтава

Оскільки Мамай добровільно до суду не з'являється для розгляду справи про адміністративне правопорушення за статтею 172 з позначкою 7, про причини неможливості з'явитися до суду заздалегідь не повідомляє, доказів поважності відсутності впродовж 3-х місяців не надає – така поведінка Мамая може свідчити про неповагу до суду/

Справа про адмінправопорушення стосовно Полтавського міського голови Олександра Мамая, який звинувачується в махінаціях із земельними ділянками, розглядається в Октябрському районному суді міста Полтави з 1 травня 2014 року. За три місяці Олександр Мамай з'явився на одне засідання, з якого, нагадаємо, його забрали на кареті «швидкої». Відсутність на решті чотирнадцяти засіданнях Полтавський міський голова пояснював рядом поважних причин. Достовірність останніх суд постановив перевірити, зобов'язавши секретаря Полтавської міської ради Оксану Деркач до 15 серпня надати суду копії належним чином завірених документів, які б могли підтвердити відпустку, лікарняний чи відрядження мера в період з 1 травня по 7 серпня цього року.

Тим часом сам Олександр Федорович продовжує наполягати на упередженості судді Октябрського районного суду в місті Полтаві Лариси Гольник. Під час останнього судового засідання у справі міського голови суддя ознайомила учасників процесу із заявою Олександра Мамая на ім'я Генерального прокурора України Віталія Яреми та прокурора Полтавської області Олександра Закорецького щодо притягнення Лариси Гольник до кримінальної відповідальності.

/Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду в м. Полтава

Суддя Гольник грубо порушує Закон, упереджена заздалегідь негативним ставленням до мене як мера міста, прийнявши позицію сторони обвинувачення/

В обласній прокуратурі повідомили: вони розглядають 2 скарги на суддю Ларису Гольник від Олександра Мамая. Рішення буде прийняте згідно з чинним законодавством.

Стрічка новин