Зібрати дитину до школи цього року обійдеться дорожче, ніж минулого

Попит на національну символіку та здорожчання основних товарів для школярів – такі особливості цьогорічних шкільних ярмарків. Працювати у Полтаві вони почали з 1 серпня. Скільки батькам доведеться цього року витратити на підготовку дитини до школи, дивіться у наступному сюжеті.

Першого вересня учень четвертого класу Олександр чекає з нетерпінням. Вже розпочав підготовку до школи. Придбав поки що найнеобхідніше.

/Олександр Смолов, збирається до школи

Портфель, брюки спортивні і шкільні/

А от студентки Ольга та Марина на шкільний ярмарок прийшли у пошуках сумки чи рюкзака.

/Марина Вакула, збирається до університету

Ми починаємо з портфелю, а потім вже будемо у портфель все скупляти. Поки що це перша покупка, а далі будемо потрошку скуплятися/

Вже з перших чисел серпня у Полтаві традиційно розпочинають свою роботу шкільні ярмарки. Придбати тут можна усе: від звичайної кулькової ручки до спортивної та шкільної форм. Вибір широкий. Костюми для хлопців та дівчат – різних моделей, фасонів, кольорів.

/Ігор Максимчук, продавець шкільної форми

У нас одеська фабрика «Бозер». Якісний одяг, гарно носиться. 2 роки дітки виходжують у ній. Хлопчики – це 550-800 грн., для дівчаток – від 700 до 1000 грн. костюмчики-трієчки/

Цього року шкільна форма обійдеться батькам дорожче. Продавці пояснюють це зростанням курсу долару. Вплинула американська валюта і на вартість рюкзаків. Сьогодні ціни на них у залежності від дизайну, функціональних особливостей коливаються від 150 до 500 гривень. Змінилася вартість і звичайного канцелярського приладдя.

/Катерина В'юницька, продавчиня канцтоварів

Зошити у нас загалом від 1,80 грн до 9. Щоденники – 20, 40, 42 грн./

На сьогоднішній день у тренді – національна символіка. Зошити та щоденники з українським прапором або вишивкою полтавці купують залюбки. Доки діти розглядають зошити, рюкзаки та шкільну форму, батьки прицінюються і підраховують, у скільки їм цього року обійдеться підготовка до школи.

/Наталія Риба, збирає сина до школи

Більше 1000 буде. Взуття, рюкзак, костюм. Так, десь 1000 і більше/

Поки що, говорять продавці шкільного ярмарку, наплив покупців незначний. Більше клієнтів очікують, як завжди, в останні дні перед початком нового навчального року.

Стрічка новин