Мамина хустка як оберег, символ Батьківщини та України на світлинах Сергія та Іллі Назаркіних

Автори фотовиставки прагнули продемонструвати образ жіночності: дівчини, матері, господині, бабусі.

Ідею тематичної фотовиставки «Мамина хустина», яка відкрилася у Літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського, Сергій та Ілля Назаркіни виношували давно. Деяким світлинам, вміщеним на ній, вже майже 10 років. З самого дитинства, зізнається Сергій Назаркін, хустина для нього більше, ніж просто елемент жіночого одягу.

/Сергій Назаркін, автор фотовиставки

В хустинку могли сповити дитину, в хустинку могли покласти хліб у дорогу. Хлопець, який служив в армії, хустинку купував для мами та для коханої дівчини/

Розказати про незвичайний, подекуди філософський зміст жіночої хустини автори виставки намагалися за допомогою об'єктива фотокамери. У роботу, розповідають, вкладали всю свою душу. Батько та син Назаркіни зізнаються: без перебільшення живуть фотографією. Проте і в цьому творчому тандемі не обходиться без суперечок.

/Ілля Назаркін, автор фотовиставки

Здорова суперечка – це завжди добре. Без неї нічого не вийде, жодної творчої роботи. Якщо ми будемо одне з одним погоджуватися, виставка вийде тьмяна/

На експозиційних світлинах – героїні різного віку, професії, статусу, проте у рисах кожної з них відвідувачі виставки можуть побачити душу справжньої української жінки.

Стрічка новин