ПУЕТ втретє підтвердив найвищий рівень акредитації

Полтавський університет економіки і торгівлі втретє підтвердив найвищий четвертий рівень акредитації перед державною акредитаційною комісією. В ПУЕТі з'явилася нова спеціальність та значно розширилися міжнародні проекти. Про це та інші особливості вступної кампанії вишу-2014 розкаже Альона В'язнікова.

Понад 2 тисячі абітурієнтів у 2014 обрали Полтавський університет економіки і торгівлі. З них 508 подали на вступ оригінали документів.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

На 1 серпня, коли ще ця процедура була необов'язковою, ми вже мали понад 500 оригіналів документів. Це значно більше, ніж минулого року, тобто, випускники коледжів, технікумів і шкіл свідомо йшли виключно до нашого університету/

На початку липня цього року Полтавський університет економіки і торгівлі втретє підтвердив найвищий 4 рівень акредитації вищих навчальних закладів України. На тому ж засіданні державної атестаційної комісії ПУЕТ отримав право готувати студентів за спеціальністю «правознавство». Менш ніж за місяць існування конкурс на нову спеціальність виріс до 3,5 чоловік на місце. Серед інших особливостей вступної кампанії-2014 – нові міжнародні можливості для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі. На базі ПУЕТу та відповідних європейських вишів було створено українсько-чесько-німецький консорціум.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Це два, а в перспективі – і три дипломи. Кожен університет, член консорціуму, на основі мобільності студентів, які навчаються, в Празі, в Німеччині, видає свій диплом, зараховуючи кредити, які набрали студенти, в рамках консорціуму/

До 15 серпня триватиме прийом заяв на заочну та заочно-дистанційні форми навчання на базі повної середньої освіти та молодших спеціалістів до Полтавського університету економіки і торгівлі.

Стрічка новин