В Кобеляцькому районі зупинили масштабну пожежу у лісовому масиві

За 900 метрів від села Кустолові Кущі Кобеляцького району вдалося зупинити масштабну пожежу у лісовому масиві. Неподалік населеного пункту горіло 20 гектарів лісу. Спільно з рятувальниками пожежу гасили і місцеві жителі, у тому числі – і переселенці з Донбасу.

/ІНТЕРШУМ

Команди рятувальника, які передаються по рації/

Подібні команди лунали в селі Кустолові Кущі Кобеляцького району під час однієї з наймасштабніших лісових пожеж, що сталася за останні роки на території Полтавщини.

/ІНТЕРШУМ

Їде пожежна машина з сиреною/

Про пожежу рятувальникам повідомили місцеві жителі. Вони побачили густий дим, що піднімався над лісовим масивом. В гасінні пожежі брали участь 15 одиниць техніки та 125 чоловік особового складу Служби порятунку області + пристосована техніка лісівників та місцевого фермерського господарства. Разом вдалося запобігти загибелі лісу на площі майже 1400 гектарів.

/Роман Кириленко, начальник Управління ДСНС України в Полтавській області

На момент прибуття підрозділів ДСНС пожежа мала розмір близько 20 гектарів. Серед яких 5 гектарів – верхова і 15 гектарів – низова пожежа/

До гасіння пожежі долучилися й місцеві жителі. Проявили себе в ситуації і переселенці з Донеччини.

/Олена Рибалко, сільский голова с.Кустолові Кущі

Молоді хлопці, молода сім'я, і вони теж гасили пожежу разом з нами. Я дуже їм вдячна. Тільки стали у нас проживати, купили хату. Прийшли – я була здивована. Хочу подякувати всім односельцям за те, що всі разом ми врятували наше село/

Що ж стало причиною пожежі, з'ясовують слідчі органи УМВС України у Полтавській області.

Стрічка новин