У Корпусному парку вперше провели фестиваль «Арт-Полтава»

Представники молодіжної організації «Покоління GOOGLE» влаштували дводенний мистецький фестиваль у Корпусному парку. У програмі – майстер-класи, арт-шоу, вечір поезії, різноманітні ігри, танці та тренінги.

Щоб залучити молодь до активного відпочинку? представники організаії «Покоління Google» влаштували мистецький фестиваль. Сидіти влітку у 4-х стінах, переконані, – злочин, тож запросили усіх бажаючих повеселитися на свіжому повітрі.

/Світлана, учасниця фестивалю «ART-POLTAVA»

Чому «Покоління Google»? Бо раніше було покоління пепсі, постійно для себе молодь обирає якусь назву, а зараз всі сидять в інтернеті, користуються Google. Навіть наші бабусі кажуть: «Та це ж покоління Google»!/

Програма фестивалю дуже насичена, упродовж двох днів полтавці можуть розкривати свої таланти, брати участь у різноманітних конкурсах та майстер-класах. Для зручності організатори розбили Корпусний парк на творчі зони.

/Маргарита Антонець, співорганізатор фестивалю «ARТ-POLTAVA»

Зона поезії, зона активних ігор, фрісбі, волейбол, зона настільних ігор. Це шахи, діксіт, актівіті, мафія. Якщо ви любите це, приходьте до нас! Крім цього: танцювальна зона та музлаб. Ви можете принести інструменти з собою, або зіграти на інструментах, які уже є/

Одні із перших у програмі фестивалю – настільні ігри. Щоб грати у більшість з них, потрібно лише бажання, проте є більш складні, наприклад, шахи.

/Сергій, учасник фестивалю «ART-POLTAVA»

Ті, хто знає, як ходити, повинні знати такі ходи, як рокіровка, і як завершується партія. Крім виграшу можлива ще нічия, коли, наприклад, королю нема куди ходити. Це називається «пат» (показує). Тобто, тепер не може ходити сюди, бо «шах», а сюди, бо поруч король/

Фестиваль розпочався у п'ятницю і завершиться в суботу. З 14-ї до 21-ї години ви можете переглянути лялькові вистави, взяти участь у майстер-класах, поспілкуватися з психологом та насолодитися поезією.

Стрічка новин