Фрукторіанець Олексій Ільмухін на своїх двох дістався з Москви до Полтави та збирається рушити далі

По 60-65 кілометрів на день долає уродженець Південного Уралу Олексій Ільмухін, який вже кілька місяців пішки подорожує країнами колишнього СРСР в рамках проекту «Фруктозабіг. Жива вода». Назва не випадкова – вже 2 роки чоловік харчується виключно фруктами та несе філософію свого життя в маси. У Полтаві з непересічною особистістю зустрілися наші журналісти.

З Москви до Полтави на своїх двох – за три місяці Олексій Ільмухін з Челябінська пішки здолав кілька тисяч кілометрів доріг Росії, Білорусії та України.

/Олексій Ільмухін, фрукторіанець

Я хочу цим пробігом показати, що людина може в принципі без підготовки долати такі відстані – показати, як від профана стати професіоналом. Хочу показати людям своїм прикладом, що вони можуть повністю змінити своє життя. Якщо виникає питання – звідки гроші на їжу, то цей проект повністю соціальний. Люди, які бачать, що і для кого я роблю, мені допомагають. Є рахунок в банку, вони туди перераховують кошти. Цього достатньо, щоб забезпечити себе, а мені багато і не треба/

Не треба навіть звичної для нас їжі. Останні два роки Олексій Ільмухін харчується виключно фруктами.

/Олексій Ільмухін, фрукторіанець

У мене була бронхіальна астма атопічної форми, зір поганий – з другого класу погіршувався. Найгірше був -7. З цим якось хотілося впоратися, позбутися назавжди. Почував себе неповноцінним. Почав шукати, поступово з роздільного харчування за системою Семьонової перейшов на вегетаріанство, потім – моносироїдство. А потім вже якось само по собі відпали різні продукти і я опинився в оточенні лише фруктів/

Апельсини і мандарини взимку, персики, кавуни та дині – в сезон. Фрукторіанець надає перевагу соковитим плодам. Говорить, вони гарно втамовують спрагу, дають достатньо сил та енергії долати по 60-65 кілометрів щодня. Транспортом Олексій Ільмухін користується лише у містах, де зупиняється, щоб поділиться досвідом та філософією свого життя з однодумцями. Таких на території пострадянського простору чимало. На шляху забігу прихильники фрукторіанства забезпечують Олексія житлом та всім необхідним. Між зупинками ночує просто неба, харчується з дерев та полів. З речей в Олексія – лише каримат та рюкзак за плечима, в якому він зберігає подаровані друзями ніж для фруктів та уламки челябінського метеориту. Фрукторіанець жартує, що космічні камінці дають йому сили. Останніх потрібно ще чимало – після Полтави бігун рушить на південь України – через Красноперекопськ до Криму, а звідти – через Керченську затоку до Абхазії, де фінішує в місті Сухум. За приблизними підрахунками, за фруктозабіг Олексій Ільмухін здолає понад 4 тисячі кілометрів.

Стрічка новин