Громада визначилася, який пам'ятний знак на вшанування подій та учасників Майдану хоче бачити у Полтаві

В рамках відповідного Конкурсу одній з ескіз-ідей віддали перевагу 335 з тисячі шестиста полтавців, які взяли участь в голосуванні. Складніша ситуація із визначенням місця розташування Стели. Існує вірогідність, що буде оголошено новий конкурс із новою адресою Монументу.

Процедура обговорення з громадськістю та інтернет-голосування за кращу ескіз-ідею Пам'ятного знаку на вшанування подій та учасників Майдану завершено. Полтавці віддали перевагу конкурсній роботі під номером 050990.

/Антоніна Ільїна, відповідальний секретар Конкурсу

Вона набрала 335 голосів: 15 залишили в щоденнику виставки і 320 шляхом Інтернет-голосування/

Нагадаємо, протягом місяця на сайті Полтавської обласної ради тривало інтернет-голосування за кращу ескіз-ідею Пам'ятного знаку на вшанування подій та учасників Майдану. Ознайомитися із конкурсними роботами також можна було в Художньому салоні. Окрім голосів, люди залишали коментарі. Підсумувавши останні, організатори конкурсу дійшли висновку, що місце розташування стели в більшості конкурсних ескізах – площа, де стояв пам'ятник Леніну–- слушним вважають далеко не всі полтавці.

/бліци

- А ось там, де пам'ятник Леніну прибрали. Там і встановити. Я думаю, там дуже гарне місце – багато людей завжди збирається, багато людей проїжджають.

- О-о-ой... учасникам Майдану. Десь в Центрі, там, де ходить більшість людей. Щоб всі бачили. А в якому місці?... Можна навіть на Зигіна, або там, де навпроти «Листопада» годинник.

- Краще в Центрі, щоб всі бачили. Можна там, де квіти. В центрі цих квітів встановити такий пам'ятник.

- Мабуть, в центральному парку (Корпусному парку - прим.ред.) Там маса людей, дітей гуляють. Думаю, дітям буде цікаво, що їхні наставники, Герої, захищали нашу неньку Україну. Звісно, не замість Орла, можна поруч. А взагалі, доцільно буде в кожному районі міста. Люди будуть бачити, насолоджуватися і пам'ятати... Головне – пам'ятати!/

Учасники Полтавського Майдану слушним вважають безпосереднє місце подій – територію Полтавської облдержадміністрації. Журі Конкурсу на кращу ескіз-ідею до них прислухалися. В протокол чергового засідання внесли пропозицію оголосити новий конкурс, але з конкретною вказівкою на розташування монументу – на Жовтневій, 45. Тепер – слово за головами обласних адміністрації і ради. Якщо ідею схвалять, учасників попередніх творчих перегонів все-одно обіцяли нагородити грамотами та відзнаками.

Стрічка новин