Полтавці продовжують власними силами займатися благоустроєм рідного міста

Цього разу громадські активісти звернули увагу на захаращену територію навколо одного із оглядових майданчиків. Яким вони планують побачити місце, звідки відкривається краєвид на Хрестовоздвиженський монастир, знають наші кореспонденти.

Улюблене місце відпочинку полтавців та гостей міста, романтичний куточок, де молодята залишають замки, якими скріплюють своє кохання, довгий час був кинутий напризволяще. Хащі та чагарники за кілька десятків років виросли настільки, що тепер затуляють майже весь краєвид, що відкривається з нього. Одними з перших на цю проблему звернули увагу активісти громадської організації «Полтава - духовна столиця».

/Дмитро Кубрак, долучився до прибирання

Однозначно треба відкрити для відвідувачів, для гостей міста, для полтавців цю прекрасну панораму міста, тим паче, що нам є що показувати/

З самого ранку на оглядовому майданчику по Панянському бульвару кипить робота. До неї ініціатори акції залучили усіх небайдужих до чистоти у рідному місті.

/Анатолій Бойко, організатор прибирання

Ми фактично залучили всіх людей нашого міста. Ми роздавали файлики, була невелика реклама, запросили багато людей, які виявили бажання тут навести порядок/

У першу чергу волонтери очищують схили від чагарників та сухих, повалених дерев. Організували активісти і вивезення цієї кіпи гілля.

/Анатолій Бойко, організатор прибирання

Ми вже домовилися: під'їде автомобіль, забере гілки, сміття для того, щоб було чисто/

На черзі, говорять активісти, – робота над благоустроєм самого оглядового майданчика. У їхніх планах – відремонтувати лавки та пофарбувати паркан.

Стрічка новин