Піротехніки Полтавщини відбули розміновувати звільнений від терористів Лисичанськ

Піротехніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області забезпечені всім необхідним. Ці рятувальники будуть розміновувати звільнений від терористів Лисичанськ Луганської області. Перед виїздом на Схід піротехніки пройшли додаткові навчання з розмінування інженерних боєприпасів, зокрема протитанкових та протипіхотних мін.

Піротехніки Полтавщини вирушили до міста Лисичанська Луганської області. Завдання – розмінувати території, звільнені від терористів.

/Роман Кириленко, начальник Управління ДСНС України в Полтавській області

Ми маємо гіркий досвід роботи наших працівників по розмінуванню на Яреськівському полігоні, тому я переконаний в тому, що наші люди знають, що робити, як правильно робити і найголовніше – як це робити безпечно/

В зону АТО з Полтавщини вирушили дві спецмашини та 5 піротехніків. Напередодні аварійно-рятувальний загін спеціального призначення пройшов відповідну підготовку.

/Роман Абрамов, командир відділення групи піротехнічних робіт АРЗ СП Управління ДСНС України в Полтавській області

Протипіхотні, протитанкові міни додатково були вивчені. Поновлена матеріальна база. На заняттях розібрали, як працювати при виявленні даних боєприпасів. Люди усвідомлюють, люди проінструктовані. Настрій бойовий. Впораємося!/

Після розмінування Лисичанська піротехніки Полтавщини вирушать в інші населені пункти, звільнені від терористів.

Стрічка новин