Перевибори полтавського мера мають пройти разом із найближчими виборами до Верховної Ради

Так вважають активісти громадської організації «Відродження Полтави». За допомогою у втіленні цієї ідеї очільник останньої Сергій Чередніченко звернувся до народних депутатів України із проханням внести відповідний законопроект.

Протягом місяця у різних куточках нашого міста працювали інформаційні куби громадської організації «Відродження Полтави». Вони стали своєрідним комунікаційним містком між активістами останньої та звичайними мешканцями.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Десь приблизно 10-15 осіб за день підходять з абсолютно різними питаннями. Це питання, пов'язані з житлово-комунальним господарством, це питання, пов'язані з вивезенням сміття, ремонтом будинків. Дуже багато нарікань полтавців щодо роботи громадського транспорту/

Спілкуючись із полтавцями, активісти громадської організації «Відродження Полтави» збирали підписи щодо висловлення недовіри нинішньому очільнику міста Олександру Мамаю. Черга, стверджують, – за вирішенням питання із перевиборами Полтавського міського голови. Допомогти у цьому, говорить Сергій Чередніченко, мають народні депутати України.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Ми звертаємося до народних депутатів України, які обиралися від міста Полтави. Це – Сергій Миколайович Каплін, Юрій Васильович Бублик, Валерій Анатолійович Головко. На сьогоднішній день полтавці зібрали 70 тисяч підписів про недовіру Полтавському міському голові Мамаю Олександру Федоровичу. Тому ми звертаємося до народних депутатів з проханням, щоб вони нарешті виконали свій обов'язок, щоб вони нарешті почали працювати для полтавців і подали до Верховної Ради законопроект про перевибори Полтавського міського голови разом із виборами до Верховної Ради/

Якщо народні депутати звернуть увагу на вимоги полтавців, то зусилля обов'язково дадуть свій позитивний результат, - певен Сергій Чередніченко.

Стрічка новин