За півроку пенсії на Полтавщині збільшилися в середньому на 36 гривень

Майже 1 мільярд 250 мільйонів гривень у формі дотацій від держави отримала Полтавщина цього року для виплати пенсій. Та навіть в умовах поглиблення економічної, суспільної та політичної кризи, запевняють фахівці, Пенсійний фонд області і надалі забезпечуватиме населення вчасним фінансуванням соцвиплат.

62% фінансування Пенсійного фонду області за півроку склали надходження від суб'єктів господарювання. У минулому році цей показник становив 65%. Подібне зменшення, розповідає очільник структури Валерій Руденко, викликане поглибленням кризи в країні. Нестачу коштів компенсували за рахунок дотацій з держбюджету. Відтак і наступні виплати, зазначають фахівці, повністю залежатимуть від ситуації в Україні.

/Валерій Руденко, начальник ГУ Пенсійного фонду України у Полтавській області

Щодо подальшої ситуації в державі – все буде залежати від того, наскільки буде спроможна держава дотувати органи Пенсійного фонду. Адже вони дотаційні. Сьогодні не можу назвати в області жодного району, окрім Полтави та Комсомольська, який би був недотаційний/

Протягом півріччя пенсія полтавців зросла на 36 гривень. Середній же її розмір становить 1459 гривень.

/Валерій Руденко, начальник ГУ Пенсійного фонду України у Полтавській області

Жодна пенсія в області не зменшилася за винятком тих великих пенсій, що перевищують 10 тисяч. Там встановлено 15% сума відрахування для економії коштів пенсійного бюджету/

Всього на виплату пенсій жителям Полтавської області протягом першого півріччя витратили 4 мільярда 201 мільйон гривень. Ряди ж пенсіонерів регіону поповнило майже 11 тисяч осіб.

Стрічка новин